Witam Was kochani!
Ciągle brak czasu na utworzenie nowego posta i tak blog leżał odłogiem..
Święta zapasem, prezenty macie już kupione? Choinka ubrana?
Ja niestety nie mam jeszcze niczego, za to mam duuuużo pracy, sporo klientek na paznokcie przed świętami, a do tego piszę jeszcze pracę licencjacką :( Marzę już o choince, o zapachu ciasteczek pieczonych w domu i za rodzinką, ale już niedługo!
Siostra mojego narzeczonego otwierała sklep z ubraniami od polskich producentów, sporo jej pomagałam, już po finale także zapraszam do sklepu METAMORFOZA w Grójcu! To link na fb: https://www.facebook.com/pages/Sklep-Metamorfoza
Zostawiam Was z kilkoma zdjęciami i dajcie znać jakiego chcecie kolejnego posta :)
METAMORFOZA w Grójcu!
piątek, 13 grudnia 2013
środa, 28 sierpnia 2013
Na dzień dobry!
Witam Was wszystkich bardzo serdecznie!
Od wielu lat czytam wiele blogów i już nie raz zastanawiałam się nad założeniem własnego, aż w końcu nadszedł ten magiczny dzień :)
To dopiero mój początek,wiec do wszystkiego będę dochodzić powolutku :)
Tematyka nie była dla mnie żadnym problemem, kosmetologia to moja wielka pasja, studiuje ja stacjonarnie na UM w Białymstoku :)
Powolutku zbieram się do przygotowywania dla Was recenzji maski Pilaten Blackhead :)
Pozdrawiam serdecznie i gorąco całuję!
E.
A tutaj kawałek mnie :)
Od wielu lat czytam wiele blogów i już nie raz zastanawiałam się nad założeniem własnego, aż w końcu nadszedł ten magiczny dzień :)
To dopiero mój początek,wiec do wszystkiego będę dochodzić powolutku :)
Tematyka nie była dla mnie żadnym problemem, kosmetologia to moja wielka pasja, studiuje ja stacjonarnie na UM w Białymstoku :)
Powolutku zbieram się do przygotowywania dla Was recenzji maski Pilaten Blackhead :)
Pozdrawiam serdecznie i gorąco całuję!
E.
A tutaj kawałek mnie :)
<3
Subskrybuj:
Posty (Atom)

















