Witam Was kochani!
Ciągle brak czasu na utworzenie nowego posta i tak blog leżał odłogiem..
Święta zapasem, prezenty macie już kupione? Choinka ubrana?
Ja niestety nie mam jeszcze niczego, za to mam duuuużo pracy, sporo klientek na paznokcie przed świętami, a do tego piszę jeszcze pracę licencjacką :( Marzę już o choince, o zapachu ciasteczek pieczonych w domu i za rodzinką, ale już niedługo!
Siostra mojego narzeczonego otwierała sklep z ubraniami od polskich producentów, sporo jej pomagałam, już po finale także zapraszam do sklepu METAMORFOZA w Grójcu! To link na fb: https://www.facebook.com/pages/Sklep-Metamorfoza
Zostawiam Was z kilkoma zdjęciami i dajcie znać jakiego chcecie kolejnego posta :)
METAMORFOZA w Grójcu!

















