Od wielu lat czytam wiele blogów i już nie raz zastanawiałam się nad założeniem własnego, aż w końcu nadszedł ten magiczny dzień :)
To dopiero mój początek,wiec do wszystkiego będę dochodzić powolutku :)
Tematyka nie była dla mnie żadnym problemem, kosmetologia to moja wielka pasja, studiuje ja stacjonarnie na UM w Białymstoku :)
Powolutku zbieram się do przygotowywania dla Was recenzji maski Pilaten Blackhead :)
Pozdrawiam serdecznie i gorąco całuję!
E.
A tutaj kawałek mnie :)
<3
śliczna kobieta z Ciebie :)
OdpowiedzUsuńDziękuję :)
Usuń