środa, 28 sierpnia 2013

Na dzień dobry!

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie!
Od wielu lat czytam wiele blogów i już nie raz zastanawiałam się nad założeniem własnego, aż w końcu nadszedł ten magiczny dzień :)
To dopiero mój początek,wiec do wszystkiego będę dochodzić powolutku :)
Tematyka nie była dla mnie żadnym problemem, kosmetologia to moja wielka pasja, studiuje ja stacjonarnie na UM w Białymstoku :)
Powolutku zbieram się do przygotowywania dla Was recenzji maski Pilaten Blackhead :)
Pozdrawiam serdecznie i gorąco całuję!
E.

A tutaj kawałek mnie :)


 <3

2 komentarze: